Якщо Вам знадобилися оригінальні деталі для автомобіля марки BMW – звертайтеся до нас, Ви обов’язково отримаєте шукане!

При підборі потрібних Вам агрегатів і елементів, потрібно бути вкрай уважним, так як запчастини BMW коштовні і користуються попитом, що збільшує ймовірність «підробки».

Щоб вберегти себе від такої купівлі, Ви можете замовити оригінальні запчастини через наш сайт. Автосервіс “OSCAR” працює тільки з якісними комплектуючими як від заводу виробника, так і від надійних, перевірених компаній-постачальників.

У нас Ви знайдете деталі до популярних модифікацій і кузовним виконань автомобілів BMW: Е30, Е32, Е36, Е38, Е39, Е46, Е63, Е65, а також Ви можете підібрати необхідну деталь для позашляховиків баварської марки: X1, X2, X3, X4, X5, X6, X7.

Якщо у Вас виникли питання щодо ремонту, обслуговування або експлуатації автомобілів BMW – зверніться в консультаційний центр нашого автосервісу і Вам дадуть відповідь досвідчені і висококваліфіковані фахівці.

Не сумнівайтеся – Ви залишитеся задоволені!

АВТОРОЗБІРКА BMW у Києві

Розборка від автосервісу “OSCAR” надає запчастини до автомобілів в кузовах: Е34, Е36, Е46 ,Е39, Е60, Е90, Е87,  Е63, Е65, Е53Х5, Е70Х5, Е71Х6, так як запчастини саме цих автомобілів найбільш популярні на території України, але це далеко не повний перелік кузовних серій автомобілів, деталі до яких в широкому асортименті Ви знайдете у нас.

Важливо відзначити, що запчастини BMW самі з найякісніших і мало зношуються, а це означає, що навіть запчастини б/в, які використовувалися декілька років, можуть працювати справно і довго, при цьому за адекватну ціну, а якість і надійність запасної частини гарантована. Ми проводимо ретельний контроль якості деталей і не допускаємо в продаж запчастин з відхиленням від експлуатаційних характеристик і заводських нормативів BMW.

Деталі, представлені на нашій розборці, не експлуатувалися в умовах вітчизняних доріг і паливо-мастильних матеріалів.