Ваш автомобіль прослужить довго, якщо Ви будете дотримуватися простих правил:

  • Своєчасне обслуговування, що складається з діагностики та регламентних робіт;

  • Використання якісних оригінальних запчастин та комплектуючих

Доглядаючи за своїм автомобілем, будьте впевнені, він прослужить Вам довгі роки!

ЗАМІНА МАСЛА

Надійна робота двигуна – та риса, якою автомобілі BMW відрізнялися всю історію, але навіть найнадійніший двигун не здатний довго працювати без своєчасного і правильного технічного обслуговування. Одним з найбільш важливих етапів регламентного обслуговування двигуна – це заміна моторного масла.

Основні завдання та функції мастил в сучасних силових агрегатах:

  • Створення тонкої, але безперервної масляної плівки в місці контакту рухомих деталей двигуна;

  • Відводити надлишок тепла з зон тертя вузлів і деталей;

  • Очищати внутрішні частини механізмів від відкладення сажі і лаку;

  • Забезпечувати передачу зусилля в моторних вузлах (мова йде про гідрокомпенсатори та гідронатягувачі)

Частота зміни фільтрів і тип масла в BMW залежить від умов експлуатації автомобіля, про що Вам детально розкажуть майстри автосервісу, і також проведуть заміну масла в двигуні, строго дотримуючись експлуатаційного регламенту, встановленого для Вашого автомобіля заводом виробником.

ЧИСТКА ІНЖЕКТОРІВ

Всі сучасні бензинові двигуни оснащуються системою інжекторного вприскування палива, яка регулюється комп’ютером.

Ця схема має дуже багато переваг перед карбюратором, оскільки безпосереднє впорскування дозволяє зменшити витрату пального і знизити кількість шкідливих викидів в атмосферу. Крім того, інжектор набагато менш примхливий вузол, і проблем з ним значно менше ніж з карбюраторним.

Проте з часом, на стінках форсунок починають осідати частинки важких фракцій, змінюючи тим самим їх переріз, і погіршуючи пропускну здатність, а наліт, товщиною 5 мікрон, здатний знизити обсяг подачі палива в камеру на чверть. А це в свою чергу позначається на роботі двигуна, втрата тяги тягне за собою використання неекономічних режимів їзди та інших неприємностей.

Якщо у Вас виникли проблеми з тягою автомобіля або Ви звернули увагу на те, що їздите на незвично високих обертах – ймовірно причина криється в цьому, і не хвилюйтеся, промивка інжектора це не дуже складна процедура. Пам’ятайте – своєчасна промивка інжектора допоможе заощадити на паливі і вбереже від супутніх проблем.

ЗАМІНА ГАЛЬМІВНИХ КОЛОДОК

Головним витратним матеріалом гальмівної системи, крім гальмівної рідини, є гальмівні колодки. Зволікати з їх заміною – небезпечно і безвідповідально.

Як правило, середній пробіг одного комплекту становить 50-60 тисяч кілометрів, проте найбільш правильним рішенням, при обслуговуванні гальмівної системи, керуватися рекомендаціями заводу-виробника конкретного автомобіля.

ЗАПРАВКА КОНДИЦІОНЕРА

Для того, щоб Ваш кондиціонер завжди тішив приємним прохолодним повітрям в спекотний літній день, необхідно проводити обстеження та технічне обслуговування не тільки основних частин автомобіля, а й охолоджувального агрегату.

Навіть якщо охолоджуючий контур кондиціонера цілий, з часом відбувається зменшення маси холодоагенту в системі, що веде до зниження ефективності роботи. Варто враховувати той факт, що автомобіль – це система з підвищеними вібраційними і температурними навантаженнями, що значно підвищує ризик розгерметизації системи охолодження повітря.

Якщо Вам необхідна консультація або заправка кондиціонера, автосервіс “OSCAR” укомплектований усіма необхідними інструментами, обладнанням і спеціалістами для цієї роботи.